7. D ZOO a cyklovýlet

Naše třída se ke konci roku vydala na 2 výlety. První se ve spolupraci s paní učitelkou Farníkovou uskutečnil jako exurze do pražské ZOO.Tam jsme odjeli autobusem 19.6.společně se 7.B. Po skupinkách jsme se rozptýlili po celé zahradě a 3h pozorovali nejrůznější zvířata.Nejvíce nás zaujal lední medvěd, orangutani, hroši, žirafy a gorila Richard. Také jsme obdivovali nový pavilon a výběh pro gorilí samice.Nakonec jsme se občerstvili u pavilonu lachtanů a pomalu se vydali na zpáteční cestu. Výlet se moc vydařil a už se těšíme na další.

Ve středu 28.6.jsme přemluvili paní třídní učitelku, aby s námi vyjela na kolech do Poděbrad. Původní plán byl vykoupání v poděbradském jezeře.Bohužel počasí nepřálo a tak jsme udělali zastávku až na kolonádě.Tam jsme ochutnali zmrzlinu a další dobroty. Při zpáteční cestě se nám bohužel zranil spolužák. Přejeme mu rychlé uzdravení.

7.D