Aktuality

Nejnovější příspěvky školy

Adaptační kurz třídy 6.A

Ve středu 6.září v 18:00hod jsme měli sraz před školou, protože nám začínal „adapťák“ – kurz plný her a sportu k seznámení se a k upevnění kolektivu. Už začátek byl zajímavý, ve skupinkách jsme měli za úkol vymyslet jídelníček na večeři a snídani, a podle toho si nakoupit správné potraviny za určitou částku peněz. Téměř všem se to podařilo :o), po večeři jsme hráli několik her ve třídě i tělocvičně a pak už honem do tříd a pokusit se spát.

Ráno 7. září byl budíček celkem brzy, protože jsme museli stihnout vyrobit si snídani, uklidit třídu a ještě být včas na „vesláku“, kde byl připravený sportovní program pro všechny šesťáky áčkaře a béčkaře ze všech nymburských škol. Bylo to prima, i když hodně náročné. Vystřídali jsme hodně různých soutěží a nejlepší byly motokáry!!!!

                                                                                                                                                                             Třída 6.A