BASKETBAL –  KOMENDA druhá

Dne 22.5.  naše škola pořádala krajské kolo v basketbalu chlapců.

Turnaje se zúčastnilo celkem 10 týmů – Komenda Nbk, Příbram, Rakovník, Brandýs nad Labem, Benešov, Mladá Boleslav, Slaný, Kolín, Mělník a Gymnázium B.H. Nbk

Hrálo se ve dvou skupinách po pěti, dále pak semifinále a finále. Základní skupinu jsme vyhráli a v semifinále narazili na Brandýs, který jsme porazili. O třetí místo tak soupeřil Brandýs s Kolínem a o první místo Komenda a Gympl Nbk.

Bohužel se nám nepodařilo zvítězit a skončili jsme druzí, což je v takové konkurenci super umístění. Třetí místo vybojoval Brandýs.

Atmosféra turnaje byla super, včetně divácké podpory našich spolužáků.

Děkujeme i našim spolužákům-pořadatelům, bez kterých by to nešlo a trenérce paní učitelce Mýtové.

Za Komendu hráli:

Tomáš Hazdra