S dětmi třetích tříd jsme prožili ve školní družině krásné tři roky. Slavnostně jsme se rozloučili zmrzlinovými poháry, tancem, písničkami a oblíbenými hrami. Závěr patřil přípitku na šťastnou cestu do 4.třídy.


S dětmi třetích tříd jsme prožili ve školní družině krásné tři roky. Slavnostně jsme se rozloučili zmrzlinovými poháry, tancem, písničkami a oblíbenými hrami. Závěr patřil přípitku na šťastnou cestu do 4.třídy.

