Aktuality

Nejnovější příspěvky školy

Mořský svět 7.B + přírodovědná praktika

Žáci 7.B se v tomto školním roce učili o parybách a rybách. Některé naše ryby si prohlédli v rámci laboratorních prací ve třídě a za exotičtějšími zástupci se vydali do Prahy – Holešovic. Sedmáci, společně s žáky povinně volitelného předmětu Přírodovědná praktika, měli možnost prohléhnout si mnoho zástupců africké a americké fauny – hlavně ryb, paryb, korýšů i ostnokožců. Při návštěvě akvária vyplňovali pracovní listy – všechny odpovědi nalezli na informačních cedulkách u jednotlivých druhů.                                                                                                                                                                           

Děkuji žákům za poskytnutí fotografií z akvária.                                                                                               JP

 

Tags