Aktuality

Nejnovější příspěvky školy

Předprázdninový večer třídy 4. A

Ve čtvrtek 13. června 2024 jsme se sešli před Hlaholem a čekali na propuštění do školy. Po vybalení všech věcí jsme odešli na dětské hřiště na Veslák. Po návratu do třídy nás čekala večeře s různými dobrotami. Po občerstvení jsme vypracovali prázdninový pracovní list. Po splnění daného úkolu jsme si zasportovali a zahráli různé hry v tělocvičně. Po dostatečném vyřádění jsme se převlékli do pyžam a zahráli hry. V půlnoci jsme únavou ulehli a někteří hned unsluli. Do konce školního roku nás čekají ještě různé aktivity a moc se těšíme na prázdniny. Všem dětem i rodičům přejeme krásné prázdniny a dovolenou.
                                                                                                                                                  Žáci 4. A
Tags