Aktuality

Nejnovější příspěvky školy

Slavnostní přivítání žáků 1. tříd pro školní rok 2023/2024

4.září 2023 v 7:45 hodin (příchod žáků v 7:30)

Sportovní hala ZŠ Komenského – budova 2. stupně

Slavnostní přivítání žáků prvního ročníku proběhne dne 4. září v 7.45 ve sportovní hale ZŠ Komenského. Rodiče přivedou děti v 7:30 hlavním vchodem do budovy 2. stupně (vchod od učiliště). V poschodí 3 předají rodiče své děti pedagogickým pracovníkům a mohou pokračovat do hlediště (poschodí 4). Pro lepší orientaci budou v budově školy umístěny navigační cedule. Po skončení společné části ve sportovní hale odvedou paní učitelky děti do tříd, kde bude slavnostní zahájení pokračovat. Rodiče přichází do tříd sami z hlediště. Předpokládaný konec je stanoven na cca 9:00 hodin. Děti odchází domů s rodiči nebo mohou využít školní družinu.

 

Ze slavnostního zahájení ve sportovní hale i ve třídách budou pořizovány fotografie, které budou následně zveřejněny na webu školy.

Tags