Aktuality

Nejnovější příspěvky školy

Spejbl versus Drákula

31.5. 2024 vyrazil KMD do Divadla Spejbla a Hurvínka na své poslední představení Spejbl versus Drákula. Jde o remake inscenace z roku 1974. Pan Spejbl se – stejně jako před čtyřiceti lety – opět pustí do skládání muzikálu, který ho má zbavit dluhů. Příběh se odehrává v Paříži a nechybí v něm hrabě Drákula, upírobijec Hurvínek, podnikavá Mánička, pes baskervillský alias Žeryk ani Kateřina, která svede boj o Spejblovu přízeň s francouzskou dekadentní zpěvačkou chansonů Poulet.

Touto loutkovou inscenací uzavřel KMD divadelní sezonu školního roku 2023/2024, v níž žáci navštívili akrobatické představení, klasický muzikál i festivalovou divadelní hru.

Nábor do KMD na školní rok 2024/2025 je zahájen, přihlášky jsou k dispozici u A. Danzerové.

Tags