Aktuality

Nejnovější příspěvky školy

Tanzánie – divoké srdce Afriky

Žáci sedmých ročníků se účastnili komentovaného promítání „Tanzanie – srdce Afriky“ v nymburském kině. Akce je součástí mezinárodního vzdělávacího programu Svět kolem nás. Více než hodinové promítání zajímavých a krásných videí a fotografií bylo doplněno slovním komentářem Jana Lejska, jednoho z členů výpravy do Tanzánie. Po promítání zbyl prostor na otázky z obecenstva. Pan Lejsek ochotně odpověděl na dotazy žáků i dospělého doprovodu.  Z promítání si někteří žáci odnesli velkou plakátovou fotografii tanzánské přírody jako odměnu za správné zodpovězení otázek.

                                                                                                                                                                                             JP

Tags