Tělesná výchova 8.B trochu jinak

Paní učitelky tělesné výchovy Bedrnová a Bydžovská naplánovaly cykloakci na pátek 27. září.

Všichni účastníci se sešli před školou a tímto okamžikem náš výlet započal. Paní učitelky nás obeznámily s pravidly a průběhem výletu. Poté jsme vyrazili a cesta ubíhala skvěle.  Po ujetí části trasy jsme dorazili do obce Písty kde jsme viděli písečnou dunu. Pro některé bylo toto setkání první a mohli vidět sice mokré, ale velké písečné kopce. Dále jsme na cestě pokračovali do Sadské k domu paní učitelky Kroulíkové, kde se nám dostalo občerstvení. Dále cesta plynula jako voda a než jsme se nadáli, byli jsme v Poděbradech. Zde byl dlouhý rozchod a při odemykání kol jeden žák zjistil, že nemá klíče od zámku, což byl pochopitelně problém. Klíče se naštěstí podařilo najít a mohli jsme se vydat zpět ke škole. Nakonec všichni dorazili do cíle po ujetí 30 kilometrů.

Martin Kuchař 8.B