Aktuality

Nejnovější příspěvky školy

TVRZ HUMMER – výlet třídy 2.C a 2.D

V úterý 11.6. 2024 jsme se vydali na cestu za dobrodružstvím do Prahy na Tvrz Hummer, kde nás čekal výukový a zábavný program na téma „Tenkrát na západě“. Cesta autobusem nám uběhla rychle a okolo 9 hodiny jsme se po krátkém občerstvení přenesli do světa kovbojů, zlatokopů, traperů a Indiánů. Rozdělili jsme se do tří skupin a postupně jsme si vyzkoušeli hod podkovou, střelbu ze vzduchovky a luku, americké trikové lasování, poznávali jsme zvířecí stopy a kožešiny. Plnili jsme i různé zajímavé úkoly. Každá skupinka si také nacvičila svůj bojový pokřik. Na závěr jsme se naučili kovbojský tanec, který jsme si zatančili společně s našimi průvodci celou akcí. Počasí nám velmi přálo, celé dopoledne jsme si moc užili a v pořádku jsme se vrátili do školy.                                                                                 

                                                                                                                                                                                                               Žáci 2.C a 2. D

Tags