Aktuality

Nejnovější příspěvky školy

Velikonoční večer 4.A

 V úterý 26. března 2024 jsme se sešli před Hlaholem a čekali na propuštění do školy.  Večer jsme začali malováním vajíček ve třídě. Poté jsme se rozdělili do skupin, ve kterých jsme plnili různé velikonoční úkoly a soutěže. Po splnění všech úkolů jsme se vydali na velikonoční procházku a dětské hřiště. Po návratu do třídy nás čekala večeře s různými dobrotami.  Po občerstvení jsme své poslední síly vybili v tělocvičně. Po dostatečném vyřádění jsme se šli převléknout do pyžam a ještě jsme si zahráli hry. Nakonec naše paní učitelka usoudila, že je čas jít do hajan. Stejně jsme hned neusnuli a ještě jsme si povídali.

     Velikonoční večer se nám moc líbil a těšíme se už na další školní akce! Přejeme krásné VELIKONOCE!

                                                                                                                                                                             Žáci 4. A

Tags