Vybíjená

Ve čtvrtek 18. 4., se vybraní žáci čtvrtých a pátých ročníků zúčastnili okresního kola turnaje ve vybíjené v Lysé nad Labem. Na turnaji hrála družstva z jedenácti škol, která byla rozdělena do tří skupin. Ve skupině A jsme skončili na druhém místě a mohli tak bojovat o 4. – 6. místo v celkovém pořadí. Nejnapínavější zápas jsme svedli se ZŠ Křinec, první poločas jsme prohráli 3:10, pak jsme ale změnili taktiku a druhý vyhráli 10:3. Následovalo prodloužení, ale ani v něm se o vítězi nerozhodlo. Pokračovalo se hrou nazývanou „náhlá smrt“. Náš kapitán měl šťastnou ruku, vyhrál míč a první ranou rozhodl o našem vítězství. Na turnaji jsme tedy skončili na 4. místě.

Turnaje se zúčastnili tito hráči: Jáchym a Šimon Čmugrovi (4.B), David Hrádek, Michal Matyáska a Martin Trojánek (4.C), Denis Hauerland a Alex Ševc (5.A), Vítězslav Šíma a Jan Červinka (5.B), Marek Bašus, Daniel Bejček a Filip Dominik Miko (5.C).