BASKETBAL

Dne 25. 04. 2024 se jako každý rok naše škola zúčastnila okresního kola v basketbalu chlapců.

Na turnaj nakonec dorazily 4 týmy –Gymnázium Poděbrady , Gymnázium B.H. Nymburk, ZŠ Milovice Juventa a ZŠ Komenského NBK.

Hrálo se systémem každý s každým.  Na čtvrtém místě se umístila ZŠ Juventa Milovice, na třetím místě Gymnázium Poděbrady, druhé místo uhrála Komenda Nymburk a první místo si zaslouženě odneslo Gymnázium B.H. Nymburk.

Všechny týmy obdržely diplom a první tři krásné poháry.

Atmosféra turnaje byla super, včetně divácké podpory našich spolužáků. Děkujeme i našim pomocníkům u tabule a zápisu, bez kterých by to nešlo.

Za Komendu hráli:

Poláček Daniel, Tomáš Hazdra, Matěj Bydžovský, Vojta Tomek, Robert Róza, David Moc, Pavel Vejtruba, Matěj Mareček, Ondra Turek a Fanda Vokřál.

Konečné pořadí: 1. místo: Gymnázium B.H. Nymburk

1. místo: ZŠ Komenského Nymburk