Aktuality

Nejnovější příspěvky školy

Přespolní běh

Dne 2. 10. se skupina talentovaných běžců z naší školy zúčastnila okresního kola v přespolním běhu. Sešli jsme se v 7:45 před školou a společně jsme šli na Ostrov, kde byl start prvního závodu v 9:00. Před prvním závodem, který běžely nejmladší dívky z šestých a sedmých tříd, jsme se všichni rozcvičili.

Nejlépe z mladších holek skončila Natálie Balšánková, která si doběhla na 1,5 km dlouhé trati pro krásné jedenácté místo. Z chlapců dopadl nejlépe Vítězslav Šíma, který na dvoukilometrové trati obsadil sedmé místo.

V kategorii osmých a devátých tříd nejlépe dopadla Amálie Petrová, která po těsném doběhu skončila třetí, já jsem byla pátá. Dík patří také Amálii Červinkové, která i přes zranění závod dokončila. Z chlapců doběhl nejlépe Jan Steinmetz, dobře si ale vedli i ostatní.

Závodů se zúčastnilo celkem čtrnáct škol z různých škol okresu Nymburk. V hodnocení družstev skončily mladší dívky celkově na 14. místě, starší dopadly nejlépe – na 3. místě, za což si zajistily pohár. Mladší chlapci skončili na 10. místě a starší obsadili 5. příčku.

Celé dopoledne jsme si i přes déšť užili, děkujeme všem za reprezentaci a organizátorům za uspořádání závodu.