Aktuality

Nejnovější příspěvky školy

Basketbalová benefice na Komendě podpořila Centrum pro všechny

Na konci června se uskutečnila tradiční basketbalová benefice mezi učiteli a žáky. Cílem sportovního setkání bylo pomoci Centru pro všechny, konkrétně pak oddělení Centru pro integraci se specializací na péči o autistické děti.  

Klání se zúčastnilo hned několik sportovních osobností. Za tým učitelů hráli sportovci z nymburského basketbalového klubu: Jakub Tůma, Martin Kolář nebo Michal Hubálek.

Za tým žáků nastoupila řada posil včetně basketbalové legendy Ladislava Sokolovského. Právě on svou atraktivní hrou dotáhl utkání do prodloužení. V nastaveném čase nakonec těsně zvítězilo družstvo učitelů 101:97. Mezi výrazné osobnosti z řad žáků patřili stejně jako minulý rok: Matěj Prokeš, Adam Adamec a nově také Tomáš Hazdra.

Všichni zúčastnění včetně plného hlediště žáků a žákyň z celé školy si utkání náležitě užili. Během dne se vybrala částka 5. 000 Kč. Každému, kdo přispěl Centru pro všechny, srdečně děkujeme a přejeme ředitelce této instituce Martině Kučerové mnoho dalších úspěšných projektů. 

Autor článku: Mgr. Jan Petřík     

 

Tags