Aktuality

Nejnovější příspěvky školy

Cyklovýlet 8.C, D

Dne 7.6.2024 se zájemci z 8.C a 8. D zúčastnili výletu na kolech. Náš okruh vedl od Nymburka přes Písty, Sadskou a Poděbrady.
Celá cesta nám trvala celé dopoledne a ujeli jsme 32 km. Co se terénu týče, využívali jsme nejen cyklo trasy, ale i přírodní cesty v lese, které byly zajímavou změnou a zábavou. Nejtěžší byla lesní cesta v Pístech, kde se naše kola místy bořila do písku a kaluží. Po úspěšném zvládnutí úseku v písku jsme dojeli k jezeru v Sadské, kde jsme si dali malou svačinku a někteří z nás se nebáli osvěžit. Dále jsme pokračovali přes Kostelní Lhotu a Přední Lhotu do Poděbrad. Tady jsme si mohli koupit zmrzlinu nebo další občerstvení. Poslední úsek našeho výletu byl podél Labe po stezce do Nymburka. V rekordním čase jsme se vrátili bez defektu a zranění před školu. Všichni jsme si moc výlet užili. Děkujeme paní učitelce Bydžovské, Bedrnové a Červinkové za zorganizování.

8.D

Tags