Aktuality

Nejnovější příspěvky školy

Halloweenská noc třídy 4. A

V úterý dne 24. října 2023 v 19.00 hodin jsme se sešli před Hlaholem, kde na nás čekala naše třídní paní učitelka Jana Vízková. Přesunuli jsme se do třídy, kde jsme malovali a vystřihovali obrázky na Halloweenské plakáty. Po splnění úkolů nám paní učitelka pustila strašidelné příběhy. Pak jsme vyrazili na bojovku – stezku odvahy. Došli jsme k hradbám, kde jsme odvážně chodili samostatně nebo po dvojicích po stezce, na které nás strašila paní učitelka. Na konci stezky jsme hledali ukrytý Halloweenský poklad. Po příchodu do školy se podávalo zasloužené občerstvení. V noci jsme se přesunuli do tělocvičny, kde jsme hráli míčové hry, skákali na trampolíně, houpali a cvičili. Když jsme se dostatečně vyřádili a unavili, šli jsme se připravovat ke spánku. Stateční žáci ulehli ke svému spánku po čarovné půlnoci, kdy byla vyhlášena večerka.

Všichni žáci společně se svou paní učitelkou si tuto Halloweenskou akci náramně užili a už se těší na další školní akce a překvapení!

                                                                       Adéla B. a Ela R. – třída 4. A

 

               

Tags