Aktuality

Nejnovější příspěvky školy

Lyžařský kurz Kolínská bouda

Ve dnech od 7.1. Do 12.1 žáci tříd 7.C, 8.A, 8.B a 9.B navštívili Pec pod Sněžkou v rámci lyžařského kurzu. Účastníci byli ubytováni na Kolínské boudě. Pokoje byly velmi hezky zařízené. K dispozici měli účastníci také moderní wellness s bazénem. Náplň lyžařského kurzu tvořilo především lyžování, snowboardování a běžkování. Mimo to byl ale každý den uspořádán večerní program, jako např. poučení o správném chování na sjezdovkách, imitace učitelů, přednáška o horské službě a její práci či závěrečná diskotéka a ukázka připravených kostýmů. Den také doplňovaly různé soutěže o zajímavé ceny. Žáci se zúčastnili závodu na běžkách, pingpongového turnaje, soutěže o nejlépe uklizený pokoj nebo také souboje v piškvorkách.

Účastníci si lyžařský kurz velmi užili a děkují paní učitelce Bydžovské, Bedrnové, Venerové, Červinkové a Šafaříkové za uspořádání lyžařského kurzu.

Ondřej Brousil, 8.D

Tags