Moderátorský workshop

22.2. proběhl v nymburské knihovně moderátorský workshop pro děti 6.A a 6.B, který vedla zkušená moderátorka Rádia Junior Denisa Kimlová. Přinesl nejen zábavu, ale i cenné moderátorské rady. Děti se dozvěděly, jak se připravit na moderování a co všechno je třeba zvážit před samotným vysíláním. Workshop také nabídl pohled do světa různých profesí v rádiu, přičemž si děti měly možnost vyzkoušet výběrový pohovor i rozhovor s fiktivní osobností ze světa sportu nebo umění.

Denisa Kimlová je také autorkou knih pro děti, takže se rozhovory týkaly i toho, co děti rádi čtou, co naposledy četly a jakou knihu by doporučily svým spolužákům. Závěrečnou tečkou programu bylo také vyzpovídání jedné z knihovnic, která ochotně odpovídala na dotazy týkající se knihovny, akcí a knížek. Sestříhané rozhovory a zážitky z workshopu budou k poslechu na Rádio Junior 22. března. najde pár moderátorských osobností, a když budou pilně trénovat, možná už je brzy uslyšíme třeba právě na Rádiu Junior.