Děti z 2.C si poslední školní týden užily na různých hřištích v Nymburce, statečně a aktivně zvládaly tropické teploty a žádná atrakce nezůstala bez povšimnutí. Všichni si zaslouží velkou pochvalu i za zvládnutí učiva a tak můžou od zítra začít odpočívat, ale hlavně si vychutnat úžasné prázdniny. A to přejeme i Vám Všem ostatním!














