Aktuality

Nejnovější příspěvky školy

Šesťáci na okresním kole discgolfu

Ve čtvrtek 13. 6. se v Poděbradech na tamějším discgolfovém hřišti odehrál třetí ročník okresní přeboru družstev v tomto dynamicky se rozvíjejícím sportu. Téměř bez přípravy, ale o to s větší chutí a zápalem, se do boje pustili i kluci a holky ze 6. tříd naší školy. V nabité konkurenci mnoha týmů, které byly složeny z daleko starších sportovců, obsadily dívky 4. a chlapci si vyházeli 6. místo. Daleko důležitější než konečné umístění byla radost ze hry a dobré party lidí, která se na turnaji sešla. Naše týmy nasbíraly cenné zkušenosti a příští rok budou opět bojovat o úspěch s disky v rukou. Moc díky za reprezentaci školy a fajn zážitek.

Školu reprezentovali: Matouš Peřina, Matěj Cicvárek, Adam Papanecz, Matěj Zradička, Viktorie Papaneczová, Aneta Bártová, Adéla Beranová, Tereza Zdráhalová 

Tags