Aktuality

Nejnovější příspěvky školy

Školní časopis roku 2023

Soutěž Školní časopis roku je celostátní postupová soutěž otevřená pro všechny, kteří vydávají časopisy nebo noviny v tištěné nebo elektronické podobě pro své spolužáky a kamarády. Pro účast v celorepublikové části soutěže je potřeba úspěšně projít krajským kolem, které je organizováno pro každý kraj.Náš časopis sChOOL se letos poprvé přihlásil do soutěže a hned získal ve Středočeském kraji krásné 2. místo a postoupil do republikového kola, které se bude konat v listopadu v Brně.

Gratulujeme redakci a děkujeme za jejich práci. Těší nás, že naše práce má smysl. Koupí časopisu jste navíc všichni přispěli na konto Tomáše Hrubého, který onemocněl ALS. Dík patří i Vám, našim čtenářům. Bez Vás bychom nebyli ani my.

A. Danzerová

Tags