Aktuality

Nejnovější příspěvky školy

ŠTĚDRÝ VEČER TŘÍDY 4.A

              Ve středu 20. prosince v 19.00 hodin se třída 4. A společně s paní učitelkou Vízkovou konečně dočkala Štědrého večera ve škole s názvem“ Možná přijde Ježíšek“ s mnoha překvapeními.

                Po příchodu do třídy jsme se rozdělili do skupinek, ve kterých jsme si připravili a plnili různé úkoly a hádanky. Poté jsme se všichni vypravili k vánočnímu stromu na náměstí a cestou nás čekalo první překvapení. Paní učitelka nás pozvala do pizzerie na pizzu. Po návratu do školy jsme šli do tělocvičny hrát různé hry a cvičili na žíněnkách, trampolíně….Když jsme se dostatečně vyřádili, vrátili jsme se do třídy, kde jsme si přiťukli dětským šampaňským, najedli se a zazpívali vánoční písně za doprovodu naší spolužačky Petry, která hrála na klávesy. Po večeři nás čekalo další překvapení – Ježíšek opravdu přišel a každý žák byl obdarován krásným dárkem. V půlnoci jsme zalehli do svých pelíšků.

                Všem žákům, učitelům i rodičům přejeme, ať si slavnostní chvíle užijete v klidu a pohodě v kruhu svých blízkých a splní se Vám i ta nejtajnější přání.  Do nového roku 2024 Vám přejeme pevné zdraví, hodně štěstí a úspěchů ve škole i osobním životě.

                                                                                                                                                            Třída 4. A

Tags