Aktuality

Nejnovější příspěvky školy

 Třídní výlet 9. A na ZRCADLOVOU KOZU

        V pondělí 13. 5. jsme z nymburského nádraží vyrazili okolo 10. hodiny. Cesta ubíhala rychle. Po půl hodině náš vlak dorazil do Mladé Boleslavi, kde jsme přestoupili na vlak do Turnova a z Turnova jsme jeli do Dolánek. Z nádraží do našeho kempu to už byla chvilka. Přešli jsme řeku Jizeru a lesní cestou jsme dorazili na místo.

Když jsme dorazili do kempu, každý se ubytoval ve své chatičce, vybalil si, chvíli si odpočinul. Odpočinek byl potřeba, protože pan učitel Kolář jako uvítací ceremoniál vymyslel pěší výlet přes skalní město do Malé Skály a kolem Jizery nazpátek do kempu. Výlet byl velmi náročný, 15 km prověřilo naši fyzickou připravenost. Všichni jsme to ale zvládli na výbornou. Do kempu jsme se vrátili právě včas. Už na nás čekala naše první večeře. Byl řízek, takže si každý pochutnal.

V úterý jsme měli naplánované rafty. Všichni jsme se moc těšili a počasí nám opravdu přálo. Odpoledne nám ještě zbyl čas na různé sportovní aktivity.

Ve středu jsme odjížděli. Naše zavazadla si užila cestu autem a my jsme příjemnou pěší procházkou dorazili na vlak do Turnova.

Výlet jsme si užili.

                                                                                                         Třída 9. A

Tags