Aktuality

Nejnovější příspěvky školy

Mořský svět 2023

V pátek 20.10.2023 se třída 7.C vydala pozorovat život ryb a dalších živočichů v akváriích Mořského světa v Praze Holešovicích. Exkurze byla super, protože viděli mnoho různých druhů ryb, odvážlivci si i zkusili některé nakrmit. Součástí bylo vypracování pracovního listu, cílem tedy bylo nejen pozorování, ale i hledání odpovědí na zvídavé otázky. Odměnou za dobře zvládnutou práci byla pak na závěr návštěva MC Donaldu, kde se všichni posilnili na cestu zpět :o)

…. Mořský svět Praha tentokrát ze 7.A

Pondělí 23.10.2023 to byl den pro exkurzi třídy 7.A! Čekala nás cesta vlakem za exotikou – cílem byl Mořský svět v Praze Holešovicích. Tady jsme v mnoha akváriích pozorovali život ryb, paryb a dalších zajímavých živočichů. Objevili jsme i jednu želvu! Exkurze byla skvělý zážitek: viděli jsme mnoho různých druhů ryb, korálů, sasanek, žraloků ….někteří z nás krmili velké ryby v obřím akváriu. Během exkurze jsme vyplňovali pracovní list, který byl plný otázek a odkazů na zajímavé živočichy. Před odjezdem domů jsme se naobědvali v MC Donaldu a pak už jsme se těšili domů. 7.A